Вазна – керамика (36см)

199 ден

Вазна – керамика

Нема на залиха

Опис

Вазна од керамика со сјајна глазура.

 

Димензии:

Висина 36 см

 

Коментари

Сеуште нема коментари

Бидете први што ќе оставите коментар за “Вазна – керамика (36см)”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Pin It on Pinterest

Share This