Вазна – керамика (38см)

229 ден

Вазна – керамика

Шифра: 3127-21 Категории: , , Ознаки: , , ,

Опис

Вазна од керамика со сјајна глазура.

 

Димензии:

Висина 38 см

Коментари

Сеуште нема коментари

Бидете први што ќе оставите коментар за “Вазна – керамика (38см)”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Pin It on Pinterest

Share This