Вазна – керамика (47см)

239 ден

Вазна – керамика

Шифра: 2110-71 Категории: , , Ознаки: , , ,

Опис

Вазна од керамика со сјајна глазура.

Димензии:

Висина 47 см

 

Коментари

Сеуште нема коментари

Бидете први што ќе оставите коментар за “Вазна – керамика (47см)”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Pin It on Pinterest

Share This