50

Безбедносен Клуч

45 ден

Безбедносен клуч за заштита на вашата покуќнина и деца.

На залиха

Опис

Од кога ќе проодат или почнат да се движат со проодувалка или дубак, децата едвај чекаат да го истражат секој дел од околината.

Не смее да ги оставите ни секунда без надзор, а ете кога случајно ќе ги оставите само за момент, малите љубопитковци знаат да направат беља или не дај боже да се повредат.

Со безбедносниот заштитен клуч, брзо и лесно ќе ги заштитите сите фиоки, врати, полици и ормари.

Доаѓа со специјален механизам, кој малите тодлери нема да може да го совладат, а возрасните со леснотија ќе го отварат.

Самолеплив е и може да го залепите на покуќнината во зависност од потребата.

Карактеристики и Погодности:

  • Лесно за употреба и монтажа
  • Безбедносен механизам
  • Прилагодлив дизајн
  • Заштитува и безбедно за децата

 

Димензии:

Цената е за еден примерок.

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This