75

Водоотпорна Леплива Флекси Лента

190 ден

Иновативна водоотпорна самолеплива трака со безброј намени.

На залиха

Опис

Оваа прилагодлива самолеплива флексибилна лента ќе ви помогне да ги затворите и најмалите пукнатинини.

Има неверојатно сврзувачо дејство, и без проблем ќе ги решите вашите ситни проблеми. Флексибилна е и прилагодлива изработена од квалитетна гума, и може да ја залепите на било која форма или површина.

Запечатете ги цевите, цревата или било каде има потреба.

Димензии:
Должина 152см
Ширина 10см

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This