Зип Ќеси

40 ден50 ден

Ултра практични зип ќеси со патент за складирање и чување на аксесоари, реквизити, обувки и облека. Достапни во повеќе големини.

Опис

Иновативни ќеси со пластичен патент за чување и складирање предмети, аксесоари и облека. Достапни во во повеќе димензии.

Обезбедува добра и брза организација на вашите аксесоари, облеката, обувките, итн…

Одлични се за организација и средување на нередот во вашите фиоки и плакари.

Ќесите имаат пластичен патент за закопчување кој е исклучително лесен за користење.

Може да го користите за чување и складирање, при преселби, патувања и слично.

Складираните ствари ќе ви бидат заштитени и безбедни, благодарение на ВОДООТПОРНИОТ ПП материјал не дозволува влага и фаќање мов и слично.

Со леснотија ќе може да ги сместите организирате и преместувате низ домот.

Идеално за организација во вашиот дом со кој конечно се ќе ви биде подредено и со лесен пристап.

Со ќесите го максимизирате просторот, ќе заштедите на време барајќи ги во домот.

Прекрасно изгледат и компактни се, благодарение на волуметрискиот дизајн ќе бидете пријатно изненадени колку многу работи може да соберат..

Зип ќесите се достапни во повеќе димензии:
модел А (10x15cm) = 10 ден
модел B (15x25cm) = 15 ден
модел C (20x30cm) = 20 ден
модел D (25x35cm) = 25 ден
модел E (30x40cm) = 30 ден
модел F (35x45cm) = 40 ден
модел G (40x50cm) = 50 ден

А (10x15cm) | B (15x25cm) | C (20x30cm) | D (25x35cm) | E (30x40cm) | F (35x45cm) | G (40x50cm)

Додатни информации

Модел

А (10x15cm), B (15x25cm), C (20x30cm), D (25x35cm), E (30x40cm), F (35x45cm), G (40x50cm)

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This