25

Безбедносен Клуч

Original price was: 100 ден.Current price is: 75 ден.

Квалитетен самолеплив безбедносен клуч за заштита на вашата покуќнина и деца стилизиран како мало кученце – домашно милениче. Достапно во повеќе бои.

На залиха

Опис

Од кога ќе проодат или почнат да се движат со проодувалка или дубак, децата едвај чекаат да го истражат секој дел од околината.

Не смее да ги оставите ни секунда без надзор, а ете кога случајно ќе ги оставите само за момент, малите љубопитковци знаат да направат беља или не дај боже да се повредат.

Со безбедносниот заштитен клуч, брзо и лесно ќе ги заштитите сите фиоки, врати, полици и ормари, а може да го користите дури и на вц школката.

Доаѓа со специјален двоен ултра практичен механизам, кој малите тодлери нема да може да го совладат, а возрасните со леснотија ќе го отварат. Самолеплив е и може да го залепите на покуќнината во зависност од потребата.

Безбедносниот клуч претставува прекрасен додаток за вашата домашна безбедност. Оваа иновативна безбедносно помагало ќе ви помогне да ги заштитите вашите деца и да ги спречите да пристапат до опасни предмети или простории. Клучот е изработен во привлечен карикатурен дизајн на мало кученце, што ќе ги привлече вниманието на вашите најмлади.

Изработен од висококвалитетен ABS материјал, безбедносниот клуч е издржлив и издржлив на корозија. Ова ви гарантира долготрајна употреба и сигурност. Клучот има димензии од 6×6 цм, што го прави компактен и практичен за употреба на различни места во вашиот дом.

Овој клуч е идеален за користење на фиоки, кабинети, фрижидери и други мебелни делови. Зафаќањето на клучот е многу едноставно и лесно, што ви овозможува да го инсталирате на соодветното место со минимален напор. Кога ќе биде инсталиран, безбедносниот клуч ќе спречува децата да отворат и пристапат до недозволени делови или предмети, што го зголемува нивната безбедност и вашиот мир на умот.

Изберете безбедност и спокојство со овој прекрасен безбедносен клуч. Набавете го сега и заштитете ги вашите деца од можни опасности и непожелни инциденти.

Карактеристики и Погодности:

  • Лесно за употреба и монтажа
  • Врвен Квалитет
  • Безбедносен двоен механизам
  • Прилагодлив дизајн
  • Заштитува и безбедно за децата

 

Димензии:

Клучот е достапен во 4 бои.

Доколку имате преференца за боја, пишете во забелешка каква да ви пратиме (во зависност од достапноста), во спротивно ќе ви биде пратена по случаен избор. Цената е за еден примерок.

Производот доаѓа во прикладно трговско блистер пакување во боја.

Цената е за 1 примерок.

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This