15 %
Заштеда 15 ден

Долгнавести Балони

100 ден 85 ден

Прекрасен сет од 10 долгнавести балони со пумпа изработени од природен латекс. Идеални за радост и забава исполнета со креативни декорации и фигури.

На залиха

Опис

Прекрасен сет од 10 долгнавести балони со пумпа изработени од природен латекс.

Балоните се во различни бои кои се совршени за родеденските декорации или пак за креативна игра на Вашите деца.

Од лично искуство со децата на вработените во НАМА, тврдиме дека овие балони ќе донесат мнооооогу креативна забава и радост во вашиот дом!

Балоните се дуваат со воздух па можат да се обликуваат и превиткуваат во каков облик и да посакувате.

Во пакувањето е вклучена и рачна пумпа за воздух за да не си го губите времето и силата на дувањето туку на играњето и креативноста.

Балоните се еднобојни но следуваат повеќе балони во различни бои како што се зелена, црвена, розева, виолетова, жолта, сина, портокалова, кафеава.

Обојте го малку вашиот живот со овие креативни балони.

Без разлика дали се наменети за вашите најмили како роденденска, новогодишна или забавна декорација, овие балони ќе ви внесат малку повеќе свежина и забава во секое годишно време.

Каква е таа роденденска забава без долгнавести балони за обликување.

Наменети се за луѓе од секое годиште, но само за оние кои се спремни за забава!

А како бонус на јутуб имате една купа со видеа како да правите фигури со балоните, повелете и директен линк.

Балоните се достапни со различни бои на пумпите и балоните, ќе ви биде испратено пакување по случаен избор.

Цената е за едно пакување со 10 долгнавести балони во разни бои и 1 пумпа.

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This