30

Безбедносен Штитник за Агли

35 ден

Проѕирен безбедносен штитник за агли, за заштита на вашите деца.

На залиха

Опис

Сите деца се многу слатки кога почнуваат да одат, но не дозволувајте да паднат и да се удрат од аголот на масата.

Заштитете ги аглите со овој заштитник на агли, кој е изработен од специјален, проѕирен и мек материјал.

Заштитува удари со интензитет до 35 кг

Од кога ќе проодат или почнат да се движат со проодувалка или дубак, децата едвај чекаат да го истражат секој дел од околината.

Не смее да ги оставите ни секунда без надзор, а ете кога случајно ќе ги оставите само за момент, малите љубопитковци знаат да направат беља или не дај боже да се повредат.

Со безбедносниот штитник за агли, брзо и лесно ќе ги заштитите сите остри ќошиња во домот.

Доаѓа со двострани самолепливи лепенки, исклучително лесно за монтажа.

 

Карактеристики и Погодности:

  • Лесно за употреба и монтажа
  • Ублажува удари со интензитет од 35 кг
  • Прилагодлив дизајн
  • Заштитува и безбедно за децата
  • Проѕирна боја, дискретно за секој агол

 

Димензии:

Цената е за еден штитник.

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This