30

Безбедносен Штитник за Врата

Original price was: 100 ден.Current price is: 70 ден.

Безбедносен штитник за затварање на врати, за заштита на вашите деца.

На залиха

Опис

Сите деца се многу слатки кога почнуваат да одат, а откога кога ќе проодат или почнат да се движат со проодувалка или дубак, децата едвај чекаат да го истражат секој дел од околината.

Не смее да ги оставите ни секунда без надзор, а ете кога случајно ќе ги оставите само за момент, малите љубопитковци знаат да направат беља или не дај боже да се повредат.

Енда од најголемите опасности во тој период е случајно да не си ги штипнат рацете на вратата. Опасноста додатно е зголемена доколку имате повеќе деца во домот, едното може да ја држи вратата а другото да ја затвара и ете беља. А истото може да ви се случи и вам барајќи го детето кога ја отварате или затварате вратата.

Но, без грижи. Повеќе не треба да се плашите, ние го имаме решението!

Овој заштитник за врати од несакано затворање е идеален за вас!

Покрај одличната намена, нивниот дизајн е совршен! Вашите деца ќе го обожуваат! А на една врата може да поставете еден или повеќе штитници.

Избете го вашиот дизајн и ставете крај на стравот од несакно затворање на вратите при силен ветер.

Заштитете ги вашите тодлери со овој заштитник за врати, кој е изработен од специјален, хипоалергенски и мек материјал.

Карактеристики и Погодности:

  • Лесно за употреба и монтажа
  • Спречува несакано затварање на вратата
  • Прилагодлив дизајн
  • Заштитува и безбедно за децата
  • Достапно во повеќе дезени
  • Изработено од мек хипоалерген материјал

Производот е достапен во повеќе дезени.
Доколку имате преференца за дезенот ве молиме наведете во забелешка, во спротивно ќе ви биде испратен дезен по случаен избор.

Цената е за еден штитник.

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This