20

Четка за Пајажина (250cm)

Original price was: 350 ден.Current price is: 280 ден.

Високо квалитетна долга четка (метла) за пајажина со телескопска рачка.

На залиха

Опис

Високо квалитетна четка за чистење пајажина и тешко достапни високи тавански површини.

Со најголема должина на пазарот од 250 см оваа четка дефинитивно ќе ви заврши многу работа.

А благодарение на телескопската рачка може да ја користите и за пониски површини.

Производот всушност доаѓа како сет со четка и два телескопски стапа кои може да ги користите заедно и одделно, во зависност од вашите потреби.

Производот е достапен во повеќе бои, доколку имате преференца за боја пишете во забелешка во спротивно ќе ви пратиме боја по случаен избор.

Цената е за еден примерок.

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This