35 %
Заштеда 35 ден

Држач за Џогери и Метли

100 ден 65 ден

Иновативен држач за метли и џогери. Со силиконска подлога за лепење на ѕидот без дупчење.

Нема на залиха

Опис

Исклучително практичен иновативен држач (организатор, закачалка) за да си ги подредите вашите џогери, метли, палки, или едноставно кажано сите аксесоари со стап.

Дрчачот се поставува на ѕид, а благодарение на иновативниот механизам, аксесоарите се поставуваат со едноставно вметнување во преградите.

Исклучително лесно се монтира, доаѓа со силиконски самолеплив панел, кој само го залепувате на ѕидот и нема потреба од бушење и дупчење.

Ултра практичен производ со кој конечно ќе си ги организирате вашите метли и џогери, аможе да го поставите на сите ѕидни површини вклучувајќи ѕид, плочки, стакло итн…

Држачот е достапен во 3прекрасни пастелни бои.

Доколку имате преференца за боја, пишете во забелешка или при телефонската потврда на нарачката ќе се договориме каква да ви пратиме (во зависност од достапноста), во спротивно ќе ви биде пратена по случаен избор.

Цената е за еден примерок.

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This