20 %
Попуст 10 ден

Чистач на Очила

40 ден

Ултра практична алатка за чистење очила достапна во повеќе бои.

На залиха

Опис

Најголемиот проблен кај луѓето кои носат очила е тоа како да ги исчистат? Ние го имаме идеалното решение!

Чистач за очила кој ќе го исчисти вашето стакло на очилата до совршенство.
Едноставно се користи и секаде можете да го носите со вас!

Ова практично иновативно решение како да ги осчистите вашите очила е направено е од високо квалитетни материјали. Рачката е изработена од Abs пластика, а делот со кој ги чистите очилата е направен од микрофибер материјал.

Димензии: 7*2 cm
Тежина: 10g

Производот е достапен во повеќе бои, доколку имате преференца за боја пишете во забелешка, во спротивно ќе ви биде пратена боја по случаен избор.

Цената е за 1 парче.

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This