20 %
Заштеда 130 ден

Додаток за Чешма со ЛЕД

520 ден

Иновативен додаток за чешма со вградени ЛЕД светилки, динамо и сензор, кој го осветлува млазот во различна боја во зависност од температурата на водата.

Нема потреба од струја или батерии, се напојува од самиот тек на водата!

На залиха

Опис

Овој прекрасен иновативен производ кој се фаќа скоро на сите чешми, го осветлува млазот со вода со различна боја во зависност од температурата.

Одеднаш протокот станува прекрасен живописен водопад со светлина.

Нема потреба од струја или батерии, се напојува од самиот тек на водата!
Додатокот има вградено динамо кое генерира доволно енергија за ЛЕД светилките од самиот проток на водата.

А благодарение на вградениот сензор за топлина се добива различна светлина во зависност од температурата на водата.

Откога ќе го поставите ви нуди корисно и прекрасно искуство при секоја употреба на чешмата.

Изработено е од хромирани АБС материјали и не рѓосува, ќе го користите повторно и повторно.

Димензии на додатокот: 0.945 x 1.378mm

Монтажата е лесна како пердув…

Исклучително лесно се поставува, а благодарение на универзалната приспособливост и додатион адаптер се фаќа скоро на сите видови чешми.

Пакувањето се состои од:
1 додаток / 1 адаптер (кој во зависност од типот на чешмата може да остане и неискористен).

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This