45

Додаток за Чешма (2во1)

Original price was: 990 ден.Current price is: 545 ден.

Комбиниран додаток за чешма 2 во 1, со спирално растегливо црево и туш прскалка со минерални топчиња.

На залиха

Опис

Ултра практичен комбиниран додаток за чешма со растегливо спирално црево и туш прскалка со минерални топчиња.

Овој додаток значително ќе ви ја олесни работата околку секојдневното миење, а ќе го користите со големо задоволство.

Се поставува на обична чешма и имате две опции, кои се регулираат со едноставно вртење на рачката, чешмата да си тече нормално

или сакате да го користите додатокот со туш прскалка.

Додатокот со туш прсклака е идеален за миење садови, или миење на купатилото, а може да го користите и за туширање на милениците, миење на косата, чистење и плакнење на умивалникот или тоалетната галантерија итн…

Додатокот е исклучително лесен за користење и многу убаво лежи во рака.

Благодарение на дизајнот со спирално растегливо црево производот зазема многу малку простор кога не го користите а се оптегнува до солидни 150см при користење во зависност од моменталното дејствие.

Исклучително лесно се поставува, а благодарение на универзалната приспособливост, се фаќа скоро на сите видови чешми. А квалитетната изработка од нерѓосувачки челик (инокс) гарантира долготрајност.

 

ДИМЕНЗИИ:

Производот доаѓа во прикладно трговско пакување во боја.

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This