35

Додаток за Чешма

Original price was: 585 ден.Current price is: 380 ден.

Додаток – метално црево за чешма со механизам за тек.

На залиха

Опис

Практичен метален додаток за чешма со црево и механизам за два типа прскање, шприц и туш.

Овој додаток значително ќе ви ја олесни работата околку миењето на садовите, а ќе го користите со големо задоволство.

Исклучително лесно се поставува, а благодарение на универзалната приспособливост, се фаќа скоро на сите видови чешми. А квалитетната изработка од нерѓосувачки челик (инокс) гарантира долготрајност.

ДИМЕНЗИИ:

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This