30

Додаток за Одвод

70 ден

Додаток  за одводот на вашето лавабо или умивалник

На залиха

Опис

Практичен додаток за одводот на вашиот умивалник или лавабо.

Има две функции, спречува затнување а може да го користите и како бариера за одводот доколку сакате умивалникот или лавабото да ги наполните со вода.

Овој додаток значително ќе ви ја олесни работата околку миењето на садовите, овошјето или зеленчукот, а ќе го користите со големо задоволство.

Исклучително лесно се поставува, а благодарение на универзалната приспособливост, се фаќа скоро на сите видови одводи. А изработката од квалитетни компоненти гарантира долготрајност.

 

ДИМЕНЗИИ:

Додатокот е достапен во 3 различни бои, доколку имате преференца за боја пишете во забелешка во спротивно ќе ви биде пратена боја по случаен избор.

Цената е за едно парче.

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This