c001-
c001-crvenoc001-plavoc001-zelenoc001-zto

Дозер за шеќер

59 ден

Дозер за шеќер.

Исчисти
Шифра: Ц001 Категории: , , Ознаки: , , , ,

Опис на Производот

Дозер за шеќер изработен од стакло.

Цената се однесува на еден примерок.

Додатни информации

Тежина 0.19 kg
Боја

Црвена, Сина, Зелена, Жолта

Коментари

Сеуште нема коментари

Бидете први што ќе оставите коментар за “Дозер за шеќер”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Pin It on Pinterest

Share This