Дрвена кутија за леб (23х28х18см) Бамбус

990 ден

Шифра: 35717-8 Категории: , Ознаки: , ,

Опис

Дрвена кутија за леб изработена од бамбус

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This

×