Дрвена кутија за леб (23х28х18см) Бамбус

990 ден

Шифра: 35717-8 Категории: , Ознаки: , ,

Опис

Дрвена кутија за леб изработена од бамбус

Коментари

Сеуште нема коментари

Бидете први што ќе оставите коментар за “Дрвена кутија за леб (23х28х18см) Бамбус”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Pin It on Pinterest

Share This