25 %
Заштеда 50 ден

Декоративен Штитник за Прекинувач

150 ден

Иновативен декоративен флуоросцентен штитник за прекинувач на светилките во домот.

На залиха

Опис

Иновативен декоративен штитник за прекинувачите на светлата и штековите во вашиот дом, со кој ќе го заштитите ѕидот од валкање и ќе го оплемените домот.

Нема потреба за комплицирани монтажи, се што треба да направите е да го залепите над прекинувачот.

Благодарение на флуоросцентните додатоци, со леснотија ќе го пронајдете прекинувачот во темница.

Производот е достапен во 6 прекрасни дезени. Доколку имате преференца за дезен, пишете во забелешка, или ќе се договориме при телефонската потврда на нарачката каков да ви пратиме (во зависност од достапноста), во спротивно ќе ви биде пратен дезен по случаен избор.

Цената е за еден примерок.

 

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This