20

Фен за Коса – 1200W

480 ден

Праткичен фен за коса со преклоплива рачка.

На залиха

Опис

Убаво обликуваната коса е врлина на секоја модерна жена. Секојдневното одење во фризерски салон не е практично, или уште поважно – не е економски исплатливо.

Со овој праткичен фен со преклоплива рачка и јачина од 1200 W од брендот SONAR, е идеален за брзо сушење на косата.

Фенот има 2 брзини и благодарение на иновативниот центрифугален начин на вшмукување, прифаќа и дуе поголем волумен на воздух.

Благодарение на компактниот дизајн со преклоплива рачка фенот може да го носите со себе без да се грижите дека ќе ви заземе простор.

 

Исклучително лесно за употреба, ќе се прашувате како сте можеле без него, и најважно од се фенот е неверојатно ефтин, ќе ве чини колку само или помалку од 1 посета на вашиот фризерски салон.

 

Уредот целосно ги задоволува најсовремените стандарди за квалитет, доаѓа со изолациска обвивка, , ергономска рачка со облога и професионален кабел, отпорен на вртење.

 

Карактеристики и Погодности:

 • Ултра практичен ергономски дизајн
 • Професионален фризерски третман за неколку минути
 • Рачката се преклопува
 • Копче за вклучување/исклучување со 2 брзини
 • Голем волумен на воздух
 • 1200 W
 • Напојување 220-240V, 50Hz
 • Заштитни изолациска обвивка
 • 12 Месечна Гаранција
 • Вистинска вредност за парите
 • Лесен за употреба, нежен како пердув
 • Може да го носите насекаде
 • Унисекс

Димензии на фенот: 175мм x 107мм x 75мм

Фенот е достапен во 2 бои, доколку имате преференца за боја пишете во забелешка, во спротивно ќе ви пратиме боја по случаен избор.

Производот доаѓа во прекрасно трговско пакување што го прави идеално и за подарок.

Цената е за 1 примерок.

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This