50

Апаратче за Чистење Пори (Pro)

Original price was: 1100 ден.Current price is: 550 ден.

Ултра практично високо квалитетно апаратче за чистење на пори со 4 додатоци.

На залиха

Опис

Исклучително практично апаратче за чистење на порите.

Апаратчето работи како мини правосмукалка, само го поставувате врз пората и го вклучувате, и полека ќе ја исмука сета нечистотија од вашите пори.

Со овој производ, ќе можете да ги искористите сите предности на уредот за чистење на пори, кој што работи со вакумска акција. Ова помагало за лична хигиена ви овозможува да го одстраните сите излишни мрснотии, мрежички и мртви ќелии од вашата кожа, без болка и непријатности.

Апаратчето n има 4 додатоци, секој со своја специфична функција, што го прави уредот универзален и прилагодлив на вашите потреби. Првиот додаток е Oval Tip, кој е идеален за чистење на пошироките делови на лицето, како што се челото и образите. Вториот додаток е Small Tip, кој го прави уредот идеален за деталирано чистење на порите околу носот и устата.

Третиот додаток е Sonic Head, кој користи вибрации за да ги отстрани мрснотиите и да го подобри тонусот на вашата кожа. Четвртиот додаток е Large Tip, кој е најголемиот додаток и е најидеален за употреба на телото, како што се грбот и раката.

Апаратчето е многу лесено за употреба и лесно се чисти. Уредот е компактен и може да се носи со вас каде и да одите. Со овој прекрасен производ, ќе можете да го имате перфектниот изглед на вашата кожа без да трошите многу пари на професионални третмани.

Димензии:

Апаратчето работи на 2 обични АА бетерии (не е вклучено во сетот).

Производот доаѓа во прикладно трговско пакување во боја, идеално за подарок.

Важна Забелешка!
За оптимални резултати се препорачува користење нова алкална батерија, после секоја употреба да се чисти и дезинфицира.

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This