Филџани (сет 2) 90cc

100 ден

Сет од 2 филџани со лажички во украсно пакување, идеални за подарок.

Опис

Прекрасен сет од 2 порцелански филџани со 2 лажички, спакувани во украсна кутија идеално за подарок.

Филџаните се со капацитет од 90 cc (ml), идеални се за еспресо или мерак кафе.

Димензии на пакувањето 17 x 11 x 7 см

Коментари

Сеуште нема коментари

Бидете први што ќе оставите коментар за “Филџани (сет 2) 90cc”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Pin It on Pinterest

Share This