20 %
Заштеда 95 ден

Гитара

380 ден

Функционална играчка – гитара (укулеле), одлична забава со свирка за целото семејство.

На залиха

Опис

Прекрасен функционален музички иструмент, гитара -укулеле со кој може да ја разбудите музикалноста на вашите деца а богами и кај возрасните.

Оваа прекрасен инструмент со комбинации на 4 жици ја вади комплетната скала како и вистинските укулеле и е исклучиетелно лесен и практичен за користење.

Изработен од квалитетна АБС пластика, прекрасен дизајн без остри рабови.

Без разлика дали оваа функционална играчка – музички инструмент е за вашите најмили во школските активности или пак оркестарските потреби, или пак за повозрасните да се навратат во школските денови, ова е нешто без кое секој дом би бил неисполнет.

Одлична забава за целото семејство.

 

Димензии:

Производот е достапен во две бои, доколку имате преференца за боја пишете во забелешка, во спротивно ќе ви биде пратена боја по случаен избор.

Производот доаѓа во прикладно трговско пакување во боја идеално за импресивен подарок.

Забелешка: За деца над 3 годишна возраст, секогаш под супервизија на родител-старател.

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This