20

Синтисајзер со Микрофон (61 Типка)

1595 ден

Синтисајзер со микрофон и адаптер за електрична енергија.

На залиха

Опис

Синтисајзер со 61 типка, микрофон и адаптер за приклучување во електричната мрежа.

Синтисајзерот има вградено смарт чип и ги има сите опции што ги имаат модерните модели: Ритам машина со различни ритмови со опција за регулирање на брзината. Контрола на јачината на звукот….

Вграден систем за снимање на мелодиите и плејбек, демо опција, лекции, симулација на најразлични инструменти, итн..

Синтисајзерот може да работи и со адаптерот на струја, а може и на батерии.

Карактеристики:

  • 61 типка
  • Различни тонови
  • Ритам програми
  • Симулација на звуци на инструменти
  • Опција за снимање на музиката и плејбек
  • Микрофон
  • Адаптер за прикллучување на струја.
  • Може да работи и на батерии

 

Димензии:

Производот доаѓа во прикладно трговско пакување во боја, што го прави идеално за подарок.

Забелешка: За деца над 3 годишна возраст, секогаш под супервизија на родител-старател.

Можно е да има варијации во бојата за разлика од приложената фотографија.
Едниот звучник е имитација (работи само еден), дисплејот е налепница.

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This