10

Корпа за Отпадоци со Сензор

1485 ден

Ултра практична иновативна паметна корпа за отпадоци со сензор за отварање и затворање. Корпата е со капацитет од 10 литри.

Уште само 8 на залиха

Опис

Модерна високо квалитетна корпа за отпадоци со вграден сензор за отварање и затварање на поклопецот.

Изработена од високо квалитетна АБС пластика со прекрасен дизајн, ќе ја користите повторно и повторно со големо задоволство и леснотија. Волуметриска е и има волумен од 10 литри, ќе бидете пријатно изненадени колку шут може да собере.

Се што треба е да се доближите до сензорот кој има домет од 30 см и капакот ќе се отвори за да го фрлите сметот. Кога ќе се оддалечите истиот се затвара автоматски.

Капакот диктува совршено и не дозволува продор на непријатни мириси и реа. А благодарение на изработката од високо квалитетна лесна и издржлива пластика истиот е тенок и многу лесен, што значително го продолжува работниот век на батериите на кој што работи сензорот и механизмот за отварање и затварање.

Корпата функционира со 2 обични АА батерии кои не се вклучени во сетото.

Благодарение на елегантниот дизајн со прекрасна бела боја и црн капак, корпата ќе се вклопи во секој абмиент, или едноставно кажано корпата може да ја корситите буквално насекаде… Од купатилото и кујната до спалната и детската соба, до канцеларијата на работа.

Корпата е исклучително лесна за користење и одржување, кога сакате да го фрлите сметот горниот дел комплетно се вади, и може да поставите и ќеса која ќе се фикрира. Кога е полна ја повторувате истата процедура во обратна насока.

 

Димензии: 

Корпата доаѓа во прикладно трговско пакување во боја идеално и за подарок.

Цената е за една корпа.

Додатни информации

Дезен

Црвено со Букви, Розево со Точки, Сиво со Цветови, Розево со Линии

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This