50 %
Заштеда 495 ден

Држач со Вакум за Стомачни

495 ден

Фитнес држач за стомачни со вакум.

На залиха

Опис

Дали сте од оние кои практикуваат да вежбаат во својот дом или на отворено?

Овој ултра практичен фитнес држач со вакум ќе ви го олесни процесот на вежбање во домашни услови или на отворено. Посебно за правење стомачни вежби бидејќи сега нема да имате потреба од партнер кој треба да ви ги држи нозете додека вежбате.

Со својата мултифункционалност ви помага при зацврстување на стомачните и грбните мускули, при правење на стомачни вежби и склекови.

Покрај стомачни и склекови идеално е и за вежбање јога и правење свеќа.

Или едноставно кажано овој реквизит за фитнес може да го комбинирате при секаков тип на вежби и фитнес, јога и пилатес активности.

Компактно е и лесно. Можете да го склопите и нема да ви зафаќа многу простор и поради својата големина и тежина, лесно ќе можете да го носите каде и да посакате.

Ергономски дизајн. Направен е од квалитетни материјали, има заштитен сунгер кој го намалува ризикот да се повредите додека вежбате.


Со само 10 минутно вежбање дневно, ќе го подобрите мускулниот тонус, ќе ги согорите мастите, ќе го подобрите метаболизмот и циркулацијата…

Изработени од челик во комбинација со мека хипоалергена нелизгава облога на рачките, дизајн кој што не дозволува повреди при вежбањето и самата рачка  е конструирана така што да не овозможува лизгање додека сте посветени да го зацврстите Вашето тело.

Подножјето на производот е всушност еден голем вакум со дијаметар од 12 см.

Без проблем ќе го поставите и фиксирате на сите мазни подови.

Компактен дизајн иновативен дизајн, со можност за подесување на рачките на 3 различни новоа.

Не завзема простор идеално за полесно складирање и патување. Се што Ви треба да дојдете до совршено тело е едноставната справа кој што секој може да ја има дома а тоа се рачките за склекови.

Димензии:

Производот е достапен во 3 бои, доколку имате преференца за боја пишете во забелешка, во спротивно ќе ви биде пратена боја по случаен избор.

Цената е за еден примерок.

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This