Кутија за Ролат и Храна (38x17x14 см)

255 ден

Пластична преносна кутија со рачка за леб и храна.

Шифра: ГП3512 Категории: , , Ознака:

Опис

Кутија за складирање и пренос на Торта, Ролат,  Леб и сите видови храна изработена од пластика.

Димензии: 38 х 17 х 14 см

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This

×