Кутии за храна (сет 3)

325 ден

Пластична кутија за чување на храна.

Нема на залиха

Шифра: 4915 Категории: , , Ознаки: ,

Опис

Кутијата е изработена од непропустлива пластика, идеална за чување на Вашата храна. Достапна е во три бои сина, розева и зелена. Горниот дел од кутијата е проѕирен.

Димензии

22х15см

19х12см

14х10см

Коментари

Сеуште нема коментари

Бидете први што ќе оставите коментар за “Кутии за храна (сет 3)”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Pin It on Pinterest

Share This