20

ЛЕД Панел за Читање

480 ден

Иновативен ЛЕД панел за читање книги длабоко во ноќта без да ги вознемирувате другите. Осветлете ја страницата а не собата.

На залиха

Опис

Иновативен ЛЕД панел кој се поставува врз текст и ви овозмужува да читате без да ги вознемирувате другите.

Ова е задолжителен производ за сите страсни љубители на пишаниот збор, кој што уживаат во пишаниот збор до длабоко во ноќта. Воедно нема да му пречат на партнерот кој спие.

Одлично е и за студенти кои спремаат испит долго во ноќта без да им пречат на цимерите.

Може да го користите и при намалена светлина во просторијата, за убаво да ги прочитате ситните букви. Има неверојатно многу варијации во употребата на овој револуционерен производ.

Осветлете ја страницата а не просторијата!

Исклучително лесно за употреба со прекрасен дизајн кој убаво стои на книгата и во раката, само го поставувате врз страницата што ја читате и уживате.

Има 2 режими на светење, кои се менуваат се едноставно притискање на копчето, и може да ги користите во зависност од вашата лична преференца.

Панелот работи на ААА батерии, и со едно полнење со 4 нови (алкални) батерии овозможува континуирана светлина до неверојатни 40 часа. (Батериите не се вклучени во сетот.

Димензии:

Производот доаѓа во прикладно трговско пакување во боја, идеално за подарок и чување или складирање на панелот.

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This