40 %
Заштеда 100 ден

ЛЕД Светилка на Допир

(2 оценки од муштерии)

150 ден

Револуционерна ЛЕД светилка која се вклучува и исклучива на допир.

На залиха

Опис

Уморни сте од одење во темница за да го најдете вклучувачот за струја?

Со сензационалната светилка на допир овие денoви се минато. Овој ултра практичен производ ви овозможува да имате светлина кога и да е и каде  ви е потребно.

Се вклучува и исклучува со благ допир/притискање на светилката

Лесно и трајно, со батерии,  идеално решение за сите темни места во вашиот дом.

Поставете ја светилката на креденецот, едноставно допрете ги  и ќе имате повеќе од доволно светлина. Оставете светлина на скалите навечер или во собата на децата ако тие се плашат од темница, користете ги во плакарот, оставата, кујната купатилото, таванот….

Држете ги блиску до креветот така што ќе ви овозможува доволно светлина за да читате без да го вознемирувате вашиот партнер кој спие. Осветлете ја вашата градина, земете ги кога кампувате, ставете една светилка  во футролата на вашиот автомобил за дополнителна илуминација. Ова е вистинска светилка за секаде. Совршени се за гаражи, визби, за алати, кампување како и сите други места каде светлината ви е секогаш потребна.

Светилките немаат електрични врски, така што нема да имате проблеми со инсталација. Целосно се безбедни и можат да ви заштедат пари. Тач Лајтс се прекрасни  ако имате прекини во струјата. Со еден допир и вашиот проблем е решен.

 

Светилката емитира светлина со јачина од  200 лумени, со што се овозможува доволно светлина за било која активност.

Исклучително лесно е за монтажа, може да ја закачите или залепите.

Светилката работи на 3 обични мали батерии од 1.5в кои не се вклучени во сетот.

Димензии:

Запомнете! Има неверојатно многу варијации во употребата на оваа револуционерна светилка.

Производот доаѓа во прикладно трговско пакување идеално за подарок.

Осветлете ја вашата градина…земете ги на кампување…ставете ги покрај креветот…во детската соба… на скалите… во визбите….вашиот автомобил… или вашиот камп.

2 коментари за ЛЕД Светилка на Допир

  1. Mimoza

    Prvata svetilka shto ja narachav ne raboteshe. Napraviv reklamacija I Nama ja zamenija (fala vi!) bez dopolnitelen troshok. Za zhal, I vtorata ne raboti (i ne, ne e do bateriite). Za svetilkata edna zvezdichka, za uslugata na Nama 5 zvezdichki.

  2. Jovan

    Odlicni se lambite, treba samo vnimatelno da se stvat bateriite.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This