15

Мини Правосмукалка

Original price was: 270 ден.Current price is: 230 ден.

Практична мини правосмукалка идеална за тастатура која се напојува со УСБ кабел.

На залиха

Опис

Практична мини правосмукалка која се напојува со УСБ.

Идеална е за чистење на тастатурата на вашиот компјутер, лаптоп, мобилен телефон, а може да си ја исчистите и вашата работна површина.

Сите знаеме колку лесно може работното маса да стане неред и хаос! Но не повеќе со овој иновативен и револуционерен производ ќе можете да ја чистите работната маса брзо и едноставно.

Тастатурата е еден од тие уреди во кој највеќе се собира прашина и нечистотија. Со помош на вградената четката вашата тастатура ќе биде цело време како нова.

Ги отстранува сите нечистотии и прашини без мака.

Преку отстранување на нечистотиите, ќе го продолжите животниот век на вашите уреди.
Едноставно за користење само уклучете ја преку USB и правосмукалката е спремна за акција.

Правосмукалката плени со својата функционалност и елегантен практичен дизајн.

Оваа правосмукалка содржи два различни додатоци и со тоа ви дава можност длабински да ги исчистите вашите уреди и работна маса.

USB портот е стандарден (USB 2.0, USB 3.0) , се користи без инсталирање на драјвери и лесно се контролира брзината преку потенциометарот.

Едноставно за празнење, сите нечистотии се собираат подвижниот сад преку кој потоа ги фрлате во канта.

Правосмукалката се состои главна единица со усб кабел кој е долг 115 см, додаток за пресмукување, и додаток за пресмукување со четка. Лесно се отвара и затвара и чисти.

Достапна е во 6 различни бои: зелена, сина, плава, црна, жолта и розева. Доколку имате преференца за боја пишете во забелешка каква да ви пратиме во спротивно ќе пратиме по случаен избор.

Производот доаѓа во прикладно блистер трговско пакување идеално за подарок.

Димензии:

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This