30

Магични Четки

Original price was: 550 ден.Current price is: 385 ден.

Магична четка сет со две, помала и поголема. Собираат прашина, парчиња од текстил, конец, трошки и влакна – едноставно магично.

На залиха

Опис

Имате домашно милениче, кое е дел од вашето семејство, многу го сакате но мака мачите со влакната што ги остава по домот?

Сакате да изгледате добро за состанокот … но нее! Вашиот најубав костим е покриен со прашина, трошки, конци и влакна?

Без гајле еве решение за сите ваши проблеми.

Ви го претставуваме овој сет со 2 четки помала и поголема. Брз и едноставен сенаменски сет за чистење на вашиот текстил и облека.

Без тешкотија собира парчиња од текстил, конец, трошки и влакна – правејќи ги вашите алишта беспрекорно чисти. Едноставно само поминете ја површината со четката.

Чистењето на четките е неверојатно едноставно. Ставете ја четката во кутијата (футролата) и четката е повторно спреман за акција.

Тајната е во специјалната нано ткаенина кој како магнет ја собира нечистотијата.

А целиот смет се собираа во специјалната комора и лесно се отстрануваат со отварање на кутијата.

Четките не се наменети само за облека. Користете го на вашиот кауч, тапацирани столици … завеси.. … перници … Дури и во вашиот автомобил. Доколку имате домашен миленик, тогаш четките мора да ги имате. Користете ги да исчистите по вашето милениче. Ги собира влакната од вашата облека, мебел, дури и тепихот!

Употребата на четките е лесно, практично и без мака.

Четките се изработени од високо квалитетна АБС пластика во комбинација со нано ткаенина.

Мали се и компактни, може една да носите со себе во вашиот чанта или ранец.

Не дозволувајте малите нешта да ви го расипат денот. Искоренете ги сите парчиња од текстил, конец, трошки и влакна од вашиот живот.

Сетот се состои од две четки помала и поголема.

Димензии:

Четките се достапни во 3 бои, доколку имате преференца за боја пишете во забелешка, во спротивно ќе ви биде пратена боја по случаен избор.

Цената е за еден сет со две четки во иста боја.

Производот доаѓа и во прикладно трговско пакување во боја, идеално за подарок.

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This