30 %
Заштеда 90 ден

Комбиниран Штрафцигер (31во1)

300 ден 210 ден

Универзален комбиниран штрафцигер во кутија со 31 додаток.

Опис

Исклучително практичен комбиниран штрафцигер кој ќе го користите со задоволство во годините што доаѓаат.

Штрафцигерот и додатоците се прекрасно организирани во кутија и секогаш ќе ви се на дофат.

Сетот се состои од рачка на која може да поставите еден од 31 додатоци, ги има буквално сите битови и форми што можете да ги замислите..

Исклучително лесно за користење и поставување на додатоците..

Идеално за ситни поправки и брзи фиксови. А благодарение на пластичната кутија за чување, секогаш ќе ви бидат организирани и на дофат.

 

Димензии на сетот во кутијата:
Висина 10 см
Дијаметар 5см

Материјал: Челик + Пластика

 

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This

×