20

Организер – Држач за Хартија

Original price was: 350 ден.Current price is: 280 ден.

Иновативен организатор – сталажа, држач за ролни или превиткана хартија.

Уште само 6 на залиха

Опис

Иновативен прилагодлив организатор сталажа во која може да поставите ролна или превиткана хартијае, а на горниот дел може да си ги поставите вашите аксесоари или мобилниот телефон.

Прекрасен иновативен дизајн кој ќе се вклопи во било која просторија во вашиот дом.

Одлично е за во купатилото и во него може да поставите ролна тоалетна хартија, а истата ќе биде заштитена и од вода и бидејќи стои убаво заштитена во комората.

Не постои просторија во која не може да се користи овој прекрасен производ, одличен е за во канцеларија, дневната..

Може да го користите во спалната и во комората да поставите превиткана хартија, а на горниот дел да си го поставите мобилниот кога ќе ви се полни.

Совршено е и за во Кујната бидејќи може да собере и пошироки ролни со хартија и во секој момент ќе ви биде при дофат.

И можеби најважната работа сталажата исклучително лесно се монтира.

Доаѓа со силиконски самолеплив панел, кој само го залепувате на ѕидот и нема потреба од бушење и дупчење.

Лепилото е исклучително силно и ќе држи без проблем товар до 5 кг, а и водоотпорно е. Но се препорачува пред да го залепите убаво да ја избришете површината и да биде сува.

Идеален производ за држње и за организација на хартијата со кој конечно се ќе ви биде подредено и со лесен пристап. Ќе заштедите и од времето и од просторот.

Се што треба да направите е да најдете соодветно место тепоставите онаму каде што ви одговара најмногу.

Димензии: 23 x 13.5 x 12.5cm

Производот е достапен во 3 бои. Доколку имате преференца за боја, пишете во забелешка, или при телефонската потврда на нарачката ќе се договориме каква да ви пратиме (во зависност од достапноста), во спротивно ќе ви биде пратена по случаен избор.

Цената е за еден примерок.

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This