40 %
Заштеда 120 ден

Организер – Кутија

180 ден

Ултра практичен организатор кутија со фиокичка за вашата кујна, бања или спална.

На залиха

Опис

Иновативен прилагодлив организатор со кој конечно ќе ги подредите вашите ситни аксесоари и реквизити, козметика, накит, табелти, итн… А воедно секогаш ќе ви се при рака. Ќе го максимизирате просторот, ќе заштедите на време барајќи ги во домот.

А може да ви се најде и во кујната, и во бањата, детската соба, спалната итн..

.

Прекрасно изгледа, има фиока и неколку прегради од горната страна, на секоја може да и најдете соодветна намена.  Мал и компактен а благодарение на иновативниот дизајн ќе бидете пријатно изненадени колку многу работи може да собере..

Нема потреба за комплицирани монтажи, се што треба да направите е да најдете соодветно место тепоставите онаму каде што ви одговара најмногу.

Сталажата е достапна во 3 прекрасни пастелни бои. Доколку имате преференца за боја, при телефонската потврда на нарачката ќе се договориме каква да ви пратиме (во зависност од достапноста), во спротивно ќе ви биде пратена по случаен избор.

Цената е за еден примерок.

Димензии:

 

 

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This