35

Автомобил Џип со Далечинско

Original price was: 1300 ден.Current price is: 845 ден.

Автомобил џип на далечинско управување со вградени батерии кои се полнат.

Нема на залиха

Опис

Играчка автомобил џип со далечински управувач.

Детално дизајниран, инспориран од вистинските џипови со размер 1:18. Џипот едноставно плени со прекрасниот дизајн и вниманието на детали.

Џипот работи на моќен електро мотор од најновата генерација со смарт потрошувачка на енергија и моќност, има вклучено батерии на полнење, и УСБ интерфејс кој може да го приклучите на полначот од мобилниот за да ги наполните батериите.

Децата со леснотија ќе ја возат благодарение на ергономскиот далечински управувач.

Одлична играчка со која гарантираме часови исполнети со забава и задоволство за целото семејство.

Производот е достапен во зелена и црвена боја, доколку имате преференца за боја пишете во забелешка или ќе се договориме при телефонската потврда на нарачката каков да ви пратиме. Во спротивно ќе ви биде пратено по случаен избор.

Димензии:

Џипот доаѓа во прикладно трговско пакување – идеално за импресивен подарок..

Забелешка: За деца над 7 годишна возраст, секогаш под супервизија на родител-старател.

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This