25

Прилагодлива Сталажа

Original price was: 980 ден.Current price is: 735 ден.

Иновативна универзална сталажа со прилагодливи димензии.

На залиха

Опис

Иновативна прилагодлива сталажа со која конечно максимално ќе го искористите просторот, а предметите и аксесоарите секогаш ќе ви се при рака.

Благодарение на иновативниот дизајн, сталажате може да ја поставите со ширина во согласност со расположливиот простор.

Конечно се ќе ви биде подредено како што сакате, воедно ќе го максимизирате просторот и ќе ја зголемите ефикасноста во вашата кујна.

Покрај во кујната може да го користите и во бањата, спалната, или едноставно кажано секаде каде што има потреба.

Едноставно кажано не постои граница на можностите на оваа прекрасна иновативна сталажа.

Исклучително лесно за монтажжа се што треба да направите е да го составите и поставите како што ви одговара.

Шипките на сталажата се изработени од нерѓосувачки челик – инокс, а во комбинација со високо квалитетната АБС пластика, ова сталажа ќе ја користите со големо задоволство во годините што доаѓаат.

Димензии:

Производот доаѓа во прекрасно трговско пакување што го прави идеално и за подарок.

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This