30 %
Заштеда 125 ден

Организатор за Накит

415 ден 290 ден

Утра практичен организатор за вашиот накит.

На залиха

Опис

Имате многу накит, но во вашите кутии постојано е замрсен, заплеткан и кутиите ви изгледаат неуредни?

Со овој ултра практичен организатор за вашиот накит, нема да имате повеќе проблеми.

Едноставно се мести, со лепење и можете да го залепете каде сакате (на ѕид, огледало, во плакар ..) и лесно се одлепува и не остава никакви траги.

Едноставен и практичен организатор кој не зафаќа место и има капацитет за над 200 парчиња накит.
Може да го користите каде сакате, дома, во канцеларија, училиште, теретана и на мнгоу други места.

На него може да закачете обетки, ланчиња, нараквици, прстени, медали, клучеви или се што мислите дека ви е потребно да ви биде закачено и уредно намесетно, и се ќе си стои на свое место и никогаш нема да ги изгубите или заплеткате.

Сетот се состои од вкупно 9 парчиња:
3 x Држачи за обетки и минѓуши
3 x Држачи за прстени
3 x Држачи за ланчиња и огрлици

Поризводот доаѓа во прикладно трговско, пакување идеално за подарок.

 

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This