20

Организер за Складирање

Original price was: 300 ден.Current price is: 240 ден.

Прекрасна голема кутија-организер за складирање облека, предмети и аксесоари. Достапен во повеќе прекрасни бои.

На залиха

Опис

Прекрасен голем организер за складирање облека, предмети и аксесоари. Достапен во повеќе прекрасни дезени и бои.

Обезбедува добра и брза организација на облеката, постелнините, чаршафите, јорганите, итн…

Организерот има и две рачки со кој транспортот е брз и лесен. Може да го користите за сместување на вашата сезонска облека, при преселби, патувања и слично. А може да го користите и како торбица.

Складираните ствари ќе ви бидат заштитени и безбедни, благодарение на изработката од материјал што не дозволува влага и фаќање мов и слично.

Исклучително лесно се закопчува и откоплува благодарение на вградениот патент.

Со леснотија ќе може да ги сместите и преместувате низ домот.

Идеално за организација во вашиот дом со кој конечно се ќе ви биде подредено и со лесен пристап.

Со организерот го максимизирате просторот, ќе заштедите на време барајќи ги во домот.

Прекрасно изгледат и компактни се, благодарение на волуметрискиот дизајн ќе бидете пријатно изненадени колку многу работи може да соберат..

Благодарение на иновативниот дизајн од флексибилни материјали, кога не ги користите може да ги склопите за складирање и транспорт и зафаќаат површина како еден подебел весник.

Димензии:

Организерот е достапен во повеќе бои, доколку имате преференца за боја, пишете во забелешка каква да ви пратиме (во зависност од достапноста), во спротивно ќе ви биде пратена боја по случаен избор. Цената е за едно парче.

Производот доаѓа во ОПП целофанско пакување.

Цената е за еден организер.

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This