20 %
Попуст 20 ден

Еднократни Влошки за Тоалет

80 ден

Сет од 10 исклучително практични хигиенски влошки за користење јавно WC и споделени тоалети.

На залиха

Опис

Исклучително практични, заштитни, и најважно од се хигиенски влошки за еднократна употреба, со кои со лесно и хигиенски ќе завршите работа.

Сите знаеме колку нехигиенски е да се користат јавни и тоалети во ресторани, кафулиња, фирми или институции. Многу често (се чесни исклучоци) таквите тоалети се извор на разноразни зарази.

Но кога ќе дојде повикот на природата немаме многу простор за маневар.

Со овој практичен сет од 10 хигиенски влошки за еднократна употреба, повеќе нема да стравувате при користењето на јавни тоалети.

Прекрасно спакувани во компактно ПП пакување, може да ги носите во вашата чанта или џеб и секогаш ќе ви се при рака и спремни за акција.

Изработени од природна целулоза влошките се потполно разградиви и слободно може да ги потопите и во тоалетот.

Задолжителен производ за сите кои често користат јавни тоалети

Сетот се состои од 10 хигиенски влошки со димензии: 355 x 430 mm спакувани во компактно ПП пакување.

 

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This