25

Отварач за Шише

Original price was: 40 ден.Current price is: 30 ден.

Исклучително практичен елегантен отварач за сите шишиња (Флаши).

На залиха

Опис

Елегантен, квалитетен отварач за шише (флаша)

Изработен од метал обложен со пластика и прекрасен дизајн.

Со леснотија ќе ги отворите сите шишиња.

Благодарение на вметнатиот отвор, може да го закачите и на вашиот приврзок или да го закачите на закачалка.

Димензии:

Производот е достапен во повеќе бои, доколку имате преференца за боја пишете во забелешка, во спротивно ќе ви биде пратена боја по случаен избор.

Цената е за еден отварач.

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This