25 %
Заштеда 10 ден

Отварач за Шише

30 ден

Исклучително практичен елегантен отварач за сите шишиња (Флаши).

На залиха

Опис

Елегантен, квалитетен отварач за шише (флаша)

Изработен од метал обложен со пластика и прекрасен дизајн.

Со леснотија ќе ги отворите сите шишиња.

Благодарение на вметнатиот отвор, може да го закачите и на вашиот приврзок или да го закачите на закачалка.

Димензии:

Производот е достапен во повеќе бои, доколку имате преференца за боја пишете во забелешка, во спротивно ќе ви биде пратена боја по случаен избор.

Цената е за еден отварач.

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This