Патосник (75×45см)

230 ден

Ултра практичен патосник од гума со текстил.

Шифра: 45х75-2-црвен Категории: , , Ознаки: ,

Опис

Практичен – гумен патосник со вметнат текстилен материјал со дезен.

Изработен е од гума во комбинација со текстил, може да го поставите каде и да сакате..

Димензии 75 х 45 см

 

Гумената основа е со црна боја, а текстилот со дезен е достапен во следните бои: плава, црна, зелена и црвена.

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This

×