Песок за Пепеларник (Подарок)

ден

Овој производ е може да го добиете бесплатно со секоја нарачка чиј вкупен износ е над 1200 ден.

Подароците не подлежат под гаранција ниту пак може да се заменат со друг производ.

На залиха

Шифра: JT-127-П Категории: ,

Опис

Еве решение за вашите пепеларници.

Ви го претставуваме овој специјален песок, ароматизиран кој го истурате во пепеларникот. И значително ќе го намали мирисот од согорувањето на цигарите. А и многу полесно ќе ги гасите.

Воедно вашите пепеларници многу лесно ќе ги исчистите бидејќи нема повеќе да се лепи катран и остатоци од гореење.

Може да го користите и во домот и во автомобилот, на затворено и на отворено. Прекрасен производ, кој значително ќе ви го олесни секојдневието.

Исклучително лесно за користење, само истурате во пепеларникот и додавате малку вода.

Производот е достапен во повеќе бои/ароми, ќе ви пратиме боја по случаен избор. За подароците нема опција за бирање бои.

Цената е за 1 ќесичка.

Забелешка:
Пушењето е лоша и штетна навика и е опасно по здравјето.

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This