25

Држач за Чаша

150 ден

Исклучително практичен држач за напитоци во автомобил со кој чашите, шишињата и лименките секогаш ќе ви бидат при рака.

На залиха

Опис

Исклучително практичен држач за чаша, шише или лименка кој се поставува на решетките за вентилација на вашиот автомобил.

Во нашето секојдневие се повеќе време поминуваме во нашите автомобили, така што треба внатре да ни биде удобно и да имаме услови и места за нашите потребни работи.

Ако многу често сме во автомобилот и возиме треба освежувањето треба биде на дофат, како што се: чаша кафе, некој освежителен сок во шише или лименка, вода итн..

Со овој држач можеме да ја спасиме целата ситуација и се да ни биде подредено и при рака.

Држачот за чаша се поставува исклучително лесно на решетките од вентилацијата на вашиот автомобил.


Со држачот за чаша не само што се ќе ви биде добро организирано во автомобилот, но исто така се ќе ви биде безбедно. Ова се должи на иновативниот дизајн, кој благо ја притиска чашата и ја фиксира.

Чашите се безбедни и пијалокот нема да ви се истури дури и кога ќе закочите. Држачот одговоара за сите возила.

Карактеристики и Погодности:

  • Напитоците секогаш ќе ви се при рака
  • Ствара екстра простор за складирање на дофат
  • Ви помаѓа од непотребно губење на вниманието
  • Ги држи тешко достапните места чисти
  • Едноставна монтажа за неколку секунди
  • Универзанла големина се фаќа во сите автомобили
  • Останува на место кога го движите седиштето напред-назад
  • Дискретно и елегантно се вклопува во секој ентериер
  • Ултра трајно, лесно за чистење

Димензии:

Производот доаѓа во прикладно трговско пакување идеално за подарок, а достапен во 4 прекрасни бои: сива, црна, црвена и сина.


Доколку имате преференца за боја, пишете во забелешка или информирајте не при телефонската потврда на нарачката каква боја да ви пратиме. Во спротивно ќе ви биде пратена боја по случаен избор.

Цената е за еден примерок.

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This