30

Портабл Секач

Original price was: 250 ден.Current price is: 175 ден.

Иновативно комбинирано преносно сечиво, кое се трансформира од картичка во секач.

На залиха

Опис

Колку често сте се нашле во ситуација да треба нешто да пресечете но немате сечиво при рака.

Еве идеално решение, ви го претставуваме иновативното сечиво кое лесно се трансформира од картичка во секач.

Се што треба е да го склопите, а после употреба, го склопувате како картичка.

И може да го носите во вашиот паричник и секогаш ќе ви биде при рака.

Едноставо ќе си го имате во паричникот исто како што си ги носите и картичките.

 

Димензии:

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This