10 %
Заштеда 30 ден

Фитнес Тула

270 ден

Високо квалитетни фитнес тули за истегнување, вежбање, јога, пилатес. Изработени од ЕВА пена со висока густина.

На залиха

Опис

Иновативна фитнес тула изработена од компресирана ЕВА пена, за истегнување, вежбање јога и пилатес.

Благодарение на изработката од високо квалитетни еколошки компоненти тулите се хипоалергени, нема мирис, пријатни за кожата отпорно на пот, нелизгаво и ви овозможува прекраен комфорт при користењето.

Одлично е за истегнување на цело тело. Ги кондиционира и релаксира вашите мускули, дава сила, и ги зацврстува мускулите.

Тулите се исклучително цврсти издржуваат голем товар, а е неверојатно лесни (само 120 грама) и може да го носите со себе насекаде.

Идеален фитнес рекзвизит при јога и пилатес. Одлично е за унапредување на вашите јога вештини, ослободување на тензија во мускулите, грчеви.

Во здраво тело здрав дух!

Димензии:

Производот е достапен во 3 бои, доколку имате преференца за боја пишете во забелешка, во спротивно ќе ви пратиме боја по случаен избор.

Цената е за едно парче.

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This