20 %
Заштеда 15 ден
20 %
Заштеда 20 ден
20 %
ПОПУСТ 20 ден

Рачка за Мебел

60 ден80 ден

Ултра практични самолепливи дршки за вашиот мебел и покуќнина, достапни во 2 големини и 4 прекрасни пастелни бои.

Исчисти

Опис

Ултра практични самолепливи рачки за вашиот мебел и покуќнина.

Овие исклучително практични самолепливи рачки-дршки со прекрасен универзален дизајн ќе ви завршат голема работа а ќе ги користите повторно и повторно.

Вашите фиоки и ормари ќе ги отварате без проблем и мака.

А може да ги залепите буквално на било која рамна површина, вклучувајќи ги и туш кабините.

Исклучително лесно се поставува само ја одлепувате фолијата и ги поставувате на претходно исчистена и сува површина.

Лепилото е квалитетно ќе држи и стои без проблем.

Рачките се достапни во две големини:

Модел А (дијаметар 6,5см) = 60 ден (редовна цена 75 ден) 
Модел Б (дијаметар 8,5см) = 80 ден (редовна цена 100 ден) 

 

Рачките се достапни во 4 прекрасни пастелни бои. Доколку имате преференца за боја, пишете во забелешка каква да ви пратиме (во зависност од достапноста), во спротивно ќе ви биде пратена по случаен избор.

Цената е за еден примерок.

Додатни информации

Големина

Модел А (65mm), Модел Б (85mm)

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This