15 %
Заштеда 45 ден

Сет со Рубикови Коцки

300 ден 255 ден

Логички сет за играње со мала и голема рубикова коцка + магичен свиток.

На залиха

Опис

Прекрасен сет од голема и мала рубикова коцка + магичен свиток.

Одлично забава, мозгање и развој на интелектуалните способности.

Ова е производ кој е интересен за сите возрасти, како за возрасните така и за децата.

 

Димензии:

 

Производот доаѓа во прикладно трговско пакување идеално за подарок.

Забелешка: За деца над 3 годишна возраст, секогаш под супервизија на родител-старател.

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This