20 %
Попуст 60 ден

Метални Мозгалки

240 ден

Логички сетови со по 8 метални мозгалки. Секоја метална мозгалка е посебна и ќе ви донесе бројни моменти исполнети со забава и предизвици.

На залиха

Опис

Прекрасни сетови кои содржат по 8 супер интересни, супер забавни, супер предизвикувачки метални мозгалки.

Иако вкупно имаме 24 различни мозгалки, тие одат по 8 во пакување, доколку ги сакате сите тогаш треба да ги нарачате трите различни сета.

Споете ги или раздвоете ги едно од друго. Најдете го наједноставниот начин да ги одвоите фигурите една од друга.

Одлично забава, мозгање и развој на интелектуалните способности.

Ова е производ кој е интересен за сите возрасти, како за возрасните така и за децата.

Интересен начин да ги анимирате вашите деца со помош на оваа сложувалка, која покрај забавата која ја нуди, им го зголемува IQ–то и придонесува во развојот на вашето дете.

Исто така можат и возрасните да го користат, како алатка за ослободување од стерсот и ментален тренинг.

Димензии на секоја мозгалка поединечно:

Димензии на пакувањето.

 

Производот доаѓа во прикладно трговско блистер пакување со комори, идеално за подарок и за чување на мозгалките.

Достапни се 3 различни сетови со по 8 различни мозгалки. доколку имате преференца за сет пишете ја бојата  или моделот (А, Б или В) во забелешка, во спротивно ќе ви биде пратен сет по случеан избор.

Цената е за еден сет со 8 мозгалки.

Забелешка: За деца над 5 годишна возраст, секогаш под супервизија на родител-старател.

Следат детални илустрации на секој сет поединечно:

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This